Home2 Suites Williston Burlington, Vt

$$$$|Vedeți pe hartăWilliston, Statele Unite ale Americii|
75 fotografii
Verificați camerele și tarifele
Check-in
Alegeți data
Check-out
Alegeți data
Camere și Oaspeți2 Oaspeți, 1 cameră
Vom deschide Booking.com într-o fereastră nouă pentru o comparație corectă.
Home2 Suites Williston Burlington, Vt
$$$$

Descriere

La fața locului este disponibilă locuri de parcare.

Locație

Veți sta la 2.4 km de la Rossignol Park și la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Majestic 10 Cinemas. Călătoria până la Warren durează 35 de minute. Get Air Trampoline Park se află la aproximativ 10 minute cu mașina de proprietate.

Pentru cei care călătoresc de la distanță, Aeroportul International Burlington se află la 10 minute de mers cu mașina.

Camere

Echipate cu o canapea și un birou, cele 100 de camere includ facilități precum TV cu ecran plat cu canale prin satelit și televiziune, precum și filtru de cafea/ceai. Băile cu o toaletă separată, căzi și un duș oferă, de asemenea, un uscător de păr și articole de toaletă. El vă invită să vă bucurați de priveliștea la munte din camere.

Mâncare și Băutură

Puteți merge pe jos 7 minute până la Bagels Plus sau puteți mânca la Sushido, situat la doar 6 minute de mers pe jos.

Timp liber și Afaceri

La un cost suplimentar, oaspeții au la dispoziție sală de sport și piscină. Există o piscină interioară pentru a vă bucura de sejurul dumneavoastră. Oaspeții se pot antrena la o sală de sport. Un centru de afaceri sunt disponibile pentru cei care călătoresc în scop de afaceri.

Bine de știut
Check-in/Check out
de la 15:00-23:59
până la 11:00
Facilități
Parcarea în Privată este posibilă gratuit la fața locului.
Internet Wireless este disponibil în și este gratuit.
Alte informații
Mic dejun
Un mic dejun tip bufet este servit la prețuri accesibile. 
Animale de companie
Animalele de companie sunt acceptate la cerere.
Clădire
Numărul de etaje:4
Numărul de camere:96
Vechiul nume
home2 suites by hilton williston burlington vt
Calendarul de prețuri
Verificați disponibilitatea și prețurile pentru datele dvs. acum!

Camere și disponibilitate

Studio King
  • Dimensiunea camerei:

    33 m²

  • Opțiuni pentru paturi:
    1 Pat king-size
  • Încălzire
  • Aer condiţionat
Studio King potrivită pentru persoanele cu dizabilități
  • Dimensiunea camerei:

    33 m²

  • Opțiuni pentru paturi:
    1 Pat king-size
  • Încălzire
  • Aer condiţionat
Studio suite
  • Dimensiunea camerei:

    33 m²

  • Opțiuni pentru paturi:
    1 Pat king-size
  • Încălzire
  • Aer condiţionat
Afișați alte 3 tipuri de camereMai puțin

Facilități

Facilități principale

Wi-Fi
Parcare gratuită
Depozitarea bagajelor
Servicii de 24 de ore

Recepție de 24 de ore

Alimente/ băuturi

Zonă pentru picnic/mese

Sală de fitness

Centru de fitness

Piscină

Piscină interioară

Piscină cu apă dulce

Televizor

TV cu ecran plat

Sport și fitness

  • Centru de fitness

Servicii

  • Menaj

Mese

  • Zonă pentru picnic/mese

Afaceri

  • Centru de afaceri
  • Întâlniri/Facilități pentru banchete
  • Fax/Xerox

Spa și Timp liber

  • Piscină cu apă dulce
  • Piscină interioară
  • Facilități de grătar

Servicii cameră

  • Aer condiționat
  • Încălzire
  • Zona de relaxare
  • Mobilier de grădină
  • Facilități de ceai și cafea
  • Facilități de călcat

Baie

  • Articole de toaletă gratuite

Media

  • TV cu ecran plat

Decorațiuni de cameră

  • Perdele
Afișați toate facilitățileAscundeți facilitățile

Informații esențiale despre Home2 Suites Williston Burlington, Vt

💵 Cel mai mic pret pe cameară 887 RON
📏 Distanța până la centru 900 m
✈️ Distanța până la aeroport 5.2 km
🧳 Cel mai apropiat aeroport Aeroportul International Burlington, BTV

Locație

Adresa
Adresa a fost copiată.
150 Market Street, Williston, Vermont, Statele Unite ale Americii, VT 5495
Vizualizare hartă
150 Market Street, Williston, Vermont, Statele Unite ale Americii, VT 5495
  • Puncte de reper
  • În apropiere
  • Restaurante
  • Hoteluri în apropiere
Tafts Corner Shopping Center
100 m
Escape Room 60
460 m
Restaurant
Bagels Plus
570 m
Restaurant
Pho K&K
450 m
Restaurant
Bliss Bee
570 m
Restaurant
Williston Coffee Shop
690 m

Recenzii despre Home2 Suites Williston Burlington, Vt

9.1 /10
Perfect
164 recenzii
Recenzii verificate  
Descoperiți opțiunile de top prin intermediul recenziilor pe care le verificăm pe site-ul nostru și pe Booking.com.
Ai stat aici?
Împărtășește-ți experiența cu noi.
Scrieți o recenzie

Întrebări frecvente despre Home2 Suites Williston Burlington, Vt

Cât de departe este hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt de centrul orașului?
Centrul orașului Williston se află la 10 minute de mers pe jos de hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt.
Care este cel mai apropiat aeroport de Home2 Suites Williston Burlington, Vt?
Aeroportul International Burlington se află la 5 km de Home2 Suites Williston Burlington, Vt și se poate ajunge la el în 10 minute de mers cu mașina.
Ne putem parca mașina la Home2 Suites Williston Burlington, Vt?
Da, Home2 Suites Williston Burlington, Vt oferă o parcare la fața locului.
Care este cel mai devreme și cel mai târziu când pot face check-out la de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt?
Puteți face check-out de la de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt între orele 11:00 și 11:00.
Ce metode de plată sunt disponibile în hotelul din Williston?
La hotelul din Williston, oaspeții pot plăti cu сash, American Express și Visa, precum și prin alte metode de plată.
Ce tipuri de camere sunt disponibile la hotelul Home2 Suites Williston Burlington, Vt?
Hotelul Home2 Suites Williston Burlington, Vt oferă tipuri de camere ca de exemplu Studio suite, Studio King și Suite King cu un dormitor.
Hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt este accesibil persoanelor cu dizabilități?
Da, hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt pune la dispoziție camere cu facilitati pentru persoane cu dizabilitati și acces pentru scaun cu rotile pentru oaspeții cu nevoi speciale.
Hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt oferă facilități de afaceri?
Pentru cei care călătoresc în interes de afaceri, hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt oferă un centru de afaceri, precum și un birou și un aparat de fotocopiere.
Hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt oferă servicii de închiriere?
Oaspeții au posibilitatea de a închiria autoturisme direct de la hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt.
Este disponibilă o piscină la hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt?
Da, hotelul de 3 stele Home2 Suites Williston Burlington, Vt are o piscină interioară.
Verificați camerele și tarifele
Check-in
Alegeți data
-
Check-out
Alegeți data
Camere și Oaspeți2 Oaspeți, 1 cameră